Polska, Syn Polskiej Ziemi, 1978
Cena wylicytowana: 175 zł
345184
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Syn Polskiej Ziemi, 1978, Aw: Popiersie papieża w lewo, SYN POLSKIEJ ZIEMI - JAN PAWEŁ II, Rw: Matka Boska Częstochowska, z lewej TOTUS / TUUS, GAUDE MATER - POLONIA… 1978, medal projektu Edwarda Gorola |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
tombak złocony, 60.4 mm, 113.78 g |
Nestorowicz nie notuje złoconego |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 117
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 100 zł
4) 85 zł
5) 48 zł
6) 46 zł
7) 44 zł
8) 40 zł
9) 32 zł
min |