Polska, Syn Polskiej Ziemi, 1978

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:53:20
345184
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Syn Polskiej Ziemi, 1978, Aw: Popiersie papieża w lewo, SYN POLSKIEJ ZIEMI - JAN PAWEŁ II, Rw: Matka Boska Częstochowska, z lewej TOTUS / TUUS, GAUDE MATER - POLONIA… 1978, medal projektu Edwarda Gorola
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 60.4 mm, 113.78 g
Literatura: Nestorowicz nie notuje złoconego

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 110

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  32 zł