Polska, medal - Wacław Nałkowski, 1934

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:50:40
345968
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal - Wacław Nałkowski, 1934, medal autorstwa Hanny Nałkowskiej-Bickowej, wykonany z okazji Kongresu Geograficznego w Warszawie; Aw: Popiersie Wacława Nałkowskiego 3/4 w lewo i napis wokoło WACŁAW NAŁKOWSKI 1852-1911; Rw: Napis w 8 wierszach AD / MEMORIAM / CONVENTUS GEOGRAPHORUM / ANNO MCMXXXIV / VARSOVIAE ACTI / D D D / SOCIETAS GEOGRAPHORUM / POLONIAE, u dołu znak Mennicy Warszawskiej
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 51.1 mm, 75.27 g, patyna, rzadki
Literatura: Strzałkowski 750 (RR)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 82

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  260 zł
4)  250 zł