Polska, medal - Wacław Nałkowski, 1934
Zakończenie: 26-05-2022 21:50:40
345968
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal - Wacław Nałkowski, 1934, medal autorstwa Hanny Nałkowskiej-Bickowej, wykonany z okazji Kongresu Geograficznego w Warszawie; Aw: Popiersie Wacława Nałkowskiego 3/4 w lewo i napis wokoło WACŁAW NAŁKOWSKI 1852-1911; Rw: Napis w 8 wierszach AD / MEMORIAM / CONVENTUS GEOGRAPHORUM / ANNO MCMXXXIV / VARSOVIAE ACTI / D D D / SOCIETAS GEOGRAPHORUM / POLONIAE, u dołu znak Mennicy Warszawskiej |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 51.1 mm, 75.27 g, patyna, rzadki |
Literatura: | Strzałkowski 750 (RR) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 94