Polska, Medal upamiętniający sir Dudleya C. Stuarta, wiernego przyjaciela Polski, 1859

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:50:20
345933
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, Medal upamiętniający sir Dudleya C. Stuarta, wiernego przyjaciela Polski, 1859, Paryż, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura A. BOVY, DVDLEY C. STVART CAVSÆ POLONÆ INDEFESSVS VINDEX EXVLVM POLONORVM AMICVS ET FAVTOR / CIVES POLONI HOC MONVMENTVM PIETATIS PVBLICÆ F.C.A.1859. / NAT. A. 1803. OB. HOLMIÆ A. 1854.; Rw: Przestrzenna mapa przedrozbiorowych ziem polskich, ILLIC HONOS NOMENQVE TVVM LAVDESQVE MANEBVNT, medal projektu Antoine’a Bovy’ego
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 62.9 mm, 133.77 g
Literatura: Chomyn 107, H-Cz. 3841 (R3), Szyszko-Czyżak 66

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 150

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  420 zł
4)  350 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł