Wielka Brytania, Konferencja Dyrektorów Mennic, 1972

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:49:40
346015
Opis: Wielka Brytania - Elżbieta II od 1952, Konferencja Dyrektorów Mennic, 1972, Londyn, Aw: Dziesięciopromienna gwiazda, w kątach stemple mennicze, w środku widok fasady budynku mennicy, Rw: Odznaka Royal Mint otoczona wizerunkami ówcześnie bitych monet, medal projektu Richarda Guyatta, na obrzeżu nabite M.D.C. 1972
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 50.9 mm, 82.13 g, patyna, medal w eleganckim pudełku

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 141

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  200 zł
6)  160 zł