Watykan, medal jubileuszowy, 2000

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:49:00
345967
Opis: Watykan - Jan Paweł II (1978–2005), medal jubileuszowy, 2000, Aw: Popiersie Jana Pawła II, w tle woda i łódka, na taflach wody sygnatura MICHELANGELO GALIANNI, legenda IOANNES PAVLVS PP II A PONTIFICATVS SVI XXIII, Rw: Krzyż, na środku którego pięć stykających się gołebii, w kątach CHRISTUS - HERI - HODIE - SEMPER, wokoło IUBILAEUM A.D. MM XXV DEC MCMXCIX – VI IAN MM
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 40.0 mm, 35.00 g, piękny
Literatura: Grabowski - nie notuje

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 75

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  80 zł