Watykan, medal jubileuszowy, 2000
Zakończenie: 26-05-2022 21:49:00
345967
Opis: | Watykan - Jan Paweł II (1978–2005), medal jubileuszowy, 2000, Aw: Popiersie Jana Pawła II, w tle woda i łódka, na taflach wody sygnatura MICHELANGELO GALIANNI, legenda IOANNES PAVLVS PP II A PONTIFICATVS SVI XXIII, Rw: Krzyż, na środku którego pięć stykających się gołebii, w kątach CHRISTUS - HERI - HODIE - SEMPER, wokoło IUBILAEUM A.D. MM XXV DEC MCMXCIX – VI IAN MM |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 40.0 mm, 35.00 g, piękny |
Literatura: | Grabowski - nie notuje |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 81