Rosja, medal na pamiątkę otwarcia stoczni marynarki w Kronsztadzie (kopia galwaniczna), 1752 (oryginał)
Zakończenie: 26-05-2022 21:48:40
345932
Opis: | Rosja - Elżbieta (1741–1761), medal na pamiątkę otwarcia stoczni marynarki w Kronsztadzie (kopia galwaniczna), 1752 (oryginał), Aw: Popiersie Elżbiety w prawo, na dole sygnatura ТИМОФЕИ ЇBAHOBЬ, D. G. ELISABETA. AVGVSTA. OMN. ROSS., Rw: Budowa statku w suchym doku, w tle panorama portu w Kronsztadzie, PERFICIT • PARENTIS • OPVS •, w odcinku NAVALI • CRONSTAD • DEDICATO / D • XXX • IVL • / MDCCLII •, medal autorstwa Timofieja Iwanowa |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, 70.3 mm, 45.50 g |
Literatura: | Diakov 93.2 (oryginał) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 247