Francja, medal Mona Lisa

Francja, medal Mona Lisa

Francja, medal Mona Lisa

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:46:40
345857
Opis: Francja, medal Mona Lisa, medal upamiętniający powstanie jednego z najwybitniejszych dzieł renesansu, Aw: Portret Mona Lisy, zaczerpnięty z obrazu, Rw: Napis w 3 wierszach MONA LISA / CA 1503 1505 / LEONARDO DA VINCI, wokoło zdobienia, na gładkim rancie próba srebra 925/1000 PROOF 75
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 50.9 mm, 65.42 g, niewiekie uszkodzenia przy obrzeżu, lekko przetarty

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 100

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł