Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik II Jąkała, 1839

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:46:20
345936
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik II Jąkała, 1839, Aw: Popiersie władcy w prawo, po bokach sygnatura 1839 - CAQUÉ, LOUIS II DIT LE BÈGUE - ROI DE FRANCE, Rw: LOUIS II DIT LE BÈGUE. / 27EME. ROI. / FILS DE CHARLES LE CHAUVE. / NÉ 846. / ROI 877. / DISTRIBUTION / DES TRÉSORS DE CHARLESIE CHAUVE 877. / DONATIONS DE FIEFS / A TITRE HÉRÉDITAIRE 877. / RÉCEPTION DU PAPE JEAN VIII 878. / CONCILE DE TROYES / RENOUVELLEMENT PAR LE PAPE / DU COURONNEMENT DU ROI 878. / REPRESSION / DES COURSES DES NORMANDS / 879. / MORT 879.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 70.65 g

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 100

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł