Francja, medal z serii władcy Francji – Faramund, 1840

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:46:00
345937
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Faramund, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura CAQUÉ 1840, PHARAMOND ROI - DE FRANCE, Rw: PHARAMOND. / 1EME. ROI. / NÉ … / ROI 420. / PHARAMOND / FILS PRÉSUME DE MARCOMIR / CHEF DE LA LIGUE FRANKE / STATIONÉE SUR LE MAYN. / CE PRINCE AURAIT SUCCÉDÉ A SON PÈRE / APRES AVOIR ÉTÉ ÉLU A TRÈVES / PAR SES SOLDATS / DANS LE PALAIS DE CONSTANTIN 420 / TOURNAI SUR ĽESCAUT / AURAIT ÉTÉ LA RESIDENCE / DE PHARAMOND / ET LE SIÈGE DE SON GOUVERNEMENT / PUBLICATION / DE LA LOI SALIQUE / 422 / MORT 428.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 68.55 g, patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 113

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  210 zł
4)  170 zł
5)  135 zł
6)  120 zł