Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik Filip I, 1836

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:45:40
345938
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik Filip I, 1836, Aw: Popiersie władcy w lewo, na przecięciu ramienia DAP NATURE 1836, niżej CAQUÉ, LOUIS PHILIPPE IER. - ROI DES FRANÇAIS., Rw: LOUIS PHILIPPE IER. / NÉ 1773. / LIEUTT. GÉNAL. DU ROYAUME / 30 JUILLET 1830. / ROI 9 AOUT 1830. / CHARTE DE 1830. / INDÉPENDANCE DE LA BELGIQUE / CITADELLE D'ANVERS.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.2 mm, 57.10 g, patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 96

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  120 zł