Francja, medal na pamiątkę traktatu w Pizie, 1664

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:45:20
345940
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki (1643–1715), medal na pamiątkę traktatu w Pizie, 1664, Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura I • MAVGER • F •, LUDOVICUS XIIII • REX CHRISTIANISS •, Rw: Francja i Roma podające sobie prawe ręce, MAJESTAS VINDICATA., w odcinku FŒDUS PISANUM. / XII• FEBRUARI / M• DC• LIV•
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 41.1 mm, 36.93 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  90 zł