Francja, medal na pamiątkę traktatu w Pizie, 1664
Zakończenie: 26-05-2022 21:45:20
345940
Opis: | Francja - Ludwik XIV Wielki (1643–1715), medal na pamiątkę traktatu w Pizie, 1664, Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura I • MAVGER • F •, LUDOVICUS XIIII • REX CHRISTIANISS •, Rw: Francja i Roma podające sobie prawe ręce, MAJESTAS VINDICATA., w odcinku FŒDUS PISANUM. / XII• FEBRUARI / M• DC• LIV• |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 41.1 mm, 36.93 g, uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 193