Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1923

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:38:00
345839
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1923, Filadelfia, typ Peace
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, ok. 26.73 g, wyraźne uszkodzenie obrzeża na rewersie
Literatura: KM 150

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 72

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  65 zł