Rosja, rubel, 1924 (П•Л)

Rosja, rubel, 1924 (П•Л)

Rosja, rubel, 1924 (П•Л)

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:37:00
345995
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), rubel, 1924 (П•Л), Leningrad (Petersburg)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenie obrzeża, ale bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Fedorin 9, Parchimowicz 58a

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 112

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  95 zł
8)  90 zł