Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:36:40
338047
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1/2 kopiejki, 1912 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna, blask menniczy
Literatura: Bitkin 272, Brekke 23, Kazakov 428

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 60

1)  70 zł
2)  65 zł