Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:34:40
345999
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 54

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł