Rosja, 50 kopiejek, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:34:00
345767
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1913 (B•C), Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 88

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł