Niemcy, dwutalar (Vereinsdoppeltaler), 1867 C
Zakończenie: 26-05-2022 21:29:00
346034
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), dwutalar (Vereinsdoppeltaler), 1867 C, Frankfurt |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 96, Davenport 783, Thun 269C |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 141