Niemcy, dwutalar (Vereinsdoppeltaler), 1867 C

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:29:00
346034
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), dwutalar (Vereinsdoppeltaler), 1867 C, Frankfurt
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 96, Davenport 783, Thun 269C

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 133

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 500 zł