Łotwa, 5 łatów, 1931

Łotwa, 5 łatów, 1931

Łotwa, 5 łatów, 1931

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:24:20
345801
Opis: Łotwa - Republika Łotewska (1918–1940), 5 łatów, 1931, Londyn
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 11b, KM 9

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 43

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  50 zł