Litwa, 5 litów, 1925

Litwa, 5 litów, 1925

Litwa, 5 litów, 1925

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:23:40
345802
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 5 litów, 1925, Kowno
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 11, Ivanauskas 9PR1-1

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 50

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  48 zł