Śląsk, 3 krajcary, 1696 CB
Zakończenie: 26-05-2022 21:14:20
Śląsk, 3 krajcary, 1696 CB
346106
Opis: | Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I (1658–1705), 3 krajcary, 1696 CB, Brzeg, na rewersie •AVS• ... •SIL• |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | E.-M. - nie notuje takiego wariantu legendy F.u.S. 739, Herinek 1564 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 61