Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:03:20
346208
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548–1572 - popiersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 13.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 736

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 102

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  160 zł
6)  125 zł
7)  120 zł