Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 21:01:40
343043
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność 1980–1990, typ C (litera L na rewersie i ZŁ blisko przed 100000)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienicie zachowane, rzadka odmiana, patyna
Literatura: Parchimowicz 619c

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 347

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  450 zł
6)  440 zł
7)  430 zł
8)  420 zł
9)  340 zł
10)  320 zł
11)  300 zł
12)  260 zł
13)  240 zł