Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:59:20
337692
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka - wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P313a

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 84

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  24 zł
4)  18 zł