Polska, 200 złotych, 1983

Polska, 200 złotych, 1983

Polska, 200 złotych, 1983

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:58:40
346085
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1983, Warszawa, 300 lat Odsieczy Wiedeńskiej /postać na koniu/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 4.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, pojedyncze mikroryski, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P444a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 58

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  125 zł
4)  95 zł