Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:56:20
345956
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /głowy w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 20.25 g, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz P350a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 181

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  490 zł
6)  460 zł
7)  450 zł
8)  400 zł
9)  250 zł
10)  180 zł