Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:52:00
346087
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Helena Modrzejewska 1840–1909
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 625, nakład 60.158 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w plastikowym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz 272

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 80

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  30 zł