Polska, 5 fenigów, 1928
Polska, 5 fenigów, 1928
Cena wylicytowana: 230 zł
345763
Opis: |
Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 5 fenigów, 1928, Berlin, herb Gdańska |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
rzadszy rocznik w pięknym stanie zachowania, patyna |
AKS 22, CNG 510.II, Jaeger D.4, Parchimowicz 55.b |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 270
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 165 zł
4) 145 zł
5) 140 zł
6) 135 zł
7) 130 zł
8) 125 zł
9) 120 zł
10) 110 zł
11) 105 zł
12) 100 zł
13) 95 zł
14) 90 zł
min |