Polska, 2 grosze, 1928

Polska, 2 grosze, 1928

Polska, 2 grosze, 1928

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:48:00
345755
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 grosze, 1928, Warszawa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowana moneta, patyna
Literatura: Parchimowicz 102d

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 196

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  190 zł
5)  155 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł