Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:47:00
345926
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 140

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  165 zł
7)  120 zł