Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:45:20
340491
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 112

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  34 zł