Polska, 5 złotych, 1932

Polska, 5 złotych, 1932

Polska, 5 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:41:20
345758
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1932, Anglia, głowa kobiety w czepcu, odmiana bez znaku mennicy
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 116b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 247

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł