Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:40:40
345059
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta przetarta, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 115

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  155 zł
7)  120 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł