Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:38:40
346004
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 150

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  360 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  300 zł
10)  185 zł
11)  180 zł