Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:37:20
345761
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 240

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  120 zł