Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:35:40
346040
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ, Petersburg, po siódmej kępce trzy jagody, wariant z szeroką koroną
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża, czyszczone, patyna
Literatura: Bitkin 1083, Plage 313, Kuriański Z10P33.1, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 277

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  800 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  600 zł