Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:34:00
344854
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1668 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron pod popiersiem, ozdobniki po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1774

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 762

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  600 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  180 zł
11)  150 zł
12)  140 zł
13)  130 zł
14)  120 zł