Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:33:00
345950
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, na rewersie końcówka legendy PR oraz skrócona data nad herbem Gdańska
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD23e-8

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 293

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  220 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł