Polska, ort, 1619
Polska, ort, 1619
Cena wylicytowana: 840 zł
345949
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1619, Gdańsk, wariant z kropką kończącą napis otokowy na awersie, przebita ostatnia cyfra daty z 8 na 9, litery S-B (Samuel Berman, zarządca mennicy w Gdańsku) poniżej lwów |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Shatalin GD19c-1 (R1) |
Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 714
1) 840 zł
2) 820 zł
3) 780 zł
4) 700 zł
5) 520 zł
6) 450 zł
7) 430 zł
8) 420 zł
9) 420 zł
10) 380 zł
11) 360 zł
12) 350 zł
13) 240 zł
14) 220 zł
15) 200 zł
16) 195 zł
17) 185 zł
18) 180 zł
min |