Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:31:40
345948
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka legendy PRV M, odmiana z Pogonią bez miecza
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-171

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 159

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  75 zł