Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:29:40
198641
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca rozwidlona laska
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.6 mm, 0.20 g
Literatura: BRP Prusy T2.17, W. 15, Neumann 1.b

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 104

1)  660 zł
2)  660 zł