Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:29:20
345947
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski (1310–1346), grosz praski, bez daty, Kutná Hora, Aw: Korona, + IOhANnES : PRIMVS, + DEI : GRATIA REX : BOEMIE, Rw: Lew czeski, ✶+✶ GROSSI : PRAGENSES
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.9 mm, 3.77 g, stara patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 9

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 661

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  240 zł
8)  180 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  100 zł
13)  90 zł
14)  85 zł
15)  80 zł