Cesarstwo Rzymskie, brąz, 361–363

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:28:40
345887
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata (360–363), brąz, 361–363, Konstantynopol, Aw: Popiersie władcy w prawo, D N FL CL IVLIANVS P F AVG, Rw: Byk stojący w prawo, nad nim dwie gwiazdy, SECVRITAS REI PVB, w odcinku •CONSPΓ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 26.9 mm, 7.54 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 162

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 209

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  130 zł
7)  60 zł