Cesarstwo Rzymskie, follis, 330–333
Zakończenie: 26-05-2022 20:27:40
345894
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361) - jako cezar (316–337), follis, 330–333, Tessaloniki, Aw: Głowa cezara w prawo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C; Rw: Dwaj żołnierze stojący na przeciw siebie, trzymający włócznie i tarcze, między nimi dwa sztandary legionowe, GLORIA EXERCITVS, w odcinku SMTSΓ |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 2.90 g, patyna |
Literatura: | RIC 185 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 97