Cesarstwo Rzymskie, follis, 313–315

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:27:00
345906
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I (308–324), follis, 313–315, Cyzicus, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP C VAL LICIN LICINIVS P F AVG, Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, u stóp orzeł z wieńcem, IOVI CONSERVATORI, w odcinku SMK
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.27 g, niedobity, patyna
Literatura: RIC 4

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 75

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  32 zł