Cesarstwo Rzymskie, follis, 322

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:26:40
345898
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 322, Aquileia, Aw: Popiersie władcy w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Wieniec z napisem VOT XX, po bokach liście palmowe, D N CONSTANTINI MAX AVG
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.79 g, patyna
Literatura: RIC 104

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 50

1)  42 zł
2)  40 zł