Cesarstwo Rzymskie, follis, 322
Zakończenie: 26-05-2022 20:26:40
345898
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 322, Aquileia, Aw: Popiersie władcy w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Wieniec z napisem VOT XX, po bokach liście palmowe, D N CONSTANTINI MAX AVG |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 2.79 g, patyna |
Literatura: | RIC 104 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 56