Cesarstwo Rzymskie, follis, 310–311
Zakończenie: 26-05-2022 20:26:00
345905
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz (305–311), follis, 310–311, Tessaloniki, Aw: Głowa cesarza w prawo, GAL MAXIMIANVS P F AVG; Rw: Geniusz stojący w lewo, trzymający paterę i róg obfitości, GENIO AVGVSTI, w odcinku SM TS, w polu gwiazda i litera B, w odcinku SM•TS |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 6.41 g, patyna |
Literatura: | RIC 30 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 94