Rzym prowincjonalny, brąz, 217–218

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:23:20
345907
Opis: Rzym prowincjonalny - Moesia Inferior - Markianopolis - Makrynus i Diadumenian 217–218, brąz, 217–218, Aw: Głowy Makrynusa i Diadumeniana zwrócone do siebie, AV K OΠEΛ CEV MAKPEINOC K M [OΠΠEΛ ANTΩNEINOC], Rw: Ares stojący w lewo, trzymający włócznię oraz tarczę, z prawej E, VΠ ΠONTIANOV MAPKIANOΠOΛEITΩN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.1 mm, 11.75 g, rzadki, zielona patyna
Literatura: Varbanov 1157 var.

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 188

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  165 zł
5)  130 zł
6)  90 zł