Republika Rzymska, denar, 101 pne
Zakończenie: 26-05-2022 20:18:20
346046
Opis: | Republika Rzymska - L. Sentius C.f. (101 pne), denar, 101 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, ARG PVB, Rw: Jupiter w kwadrydze, trzymający lejce, berło i błyskawice, B pod końmi, u dołu L SENTI C F |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.97 g, patyna |
Literatura: | Crawford 325/1b, Albert 1130 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 95