Republika Rzymska, denar, 101 pne

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:18:20
346046
Opis: Republika Rzymska - L. Sentius C.f. (101 pne), denar, 101 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, ARG PVB, Rw: Jupiter w kwadrydze, trzymający lejce, berło i błyskawice, B pod końmi, u dołu L SENTI C F
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.97 g, patyna
Literatura: Crawford 325/1b, Albert 1130

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 87

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł