Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. II–I w. pne

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:16:20
345874
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Dionizopolis, brąz, ok. II–I w. pne, Aw: Tyche w prawo, kontramarka, Rw: Tyche siedząca w lewo, trzymająca paterę, [ΔΙΟ]ΝΥΣΟΣ, w odcinku ΔΗΜΟ..
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 22.7 mm, 8.08 g, wyszczerbienia krążka

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 103

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł