Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. II–I w. pne
Zakończenie: 26-05-2022 20:16:20
345874
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Dionizopolis, brąz, ok. II–I w. pne, Aw: Tyche w prawo, kontramarka, Rw: Tyche siedząca w lewo, trzymająca paterę, [ΔΙΟ]ΝΥΣΟΣ, w odcinku ΔΗΜΟ.. |
Stan zachowania: | IV-, About Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 22.7 mm, 8.08 g, wyszczerbienia krążka |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 111