Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 146–118 pne

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 20:14:20
345871
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Numidia - Micipsa 148–118 pne, brąz, ok. 146–118 pne, Aw: Głowa króla w lewo; Rw: Koń galopujący w lewo
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.5 mm, 14.75 g, pęknięty krążek, patyna
Literatura: SNG Cop. 504-509

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 72

1)  40 zł
2)  40 zł